Állásajánlatok

UVATERV Út-, Vasúttervező Zrt.

2017.10.03.

Hazánk egyik legnagyobb közlekedési tervező cége keres pályakezdő és/vagy gyakorlattal rendelkező mérnököket az alábbi pozíciókba:
‐ úttervező mérnök
‐ forgalomtechnikai tervező mérnök
‐ vízépítési tervező mérnök

Feladatok:
‐ Közlekedési létesítmények tervezésében való részvétel (műszaki rajzolás, részlettervek készítése, dokumentációk összeállítása)
‐ Engedélyezési eljárásokban való részvétel

Munkavégzés helye:
‐ Budapest, XI. kerület

Elvárások:
‐ AutoCad gyakorlati alkalmazása
‐ Civil 3D felhasználói szintű ismerete

Előnyök:
‐ tervezői tapasztalat
‐ Bentley MX tervező program ismerete
‐ B kategóriás jogosítvány
‐ angol/német nyelvtudás

Amit kínálunk:
‐ versenyképes fizetés és kiegészítő juttatások
‐ fiatal, dinamikus csapat
‐ rugalmas munkaidő
‐ részvételi lehetőség az ország legjelentősebb úttervezési projektjeiben

A jelentkezéseket önéletrajzzal és motivációs levéllel a kassay.gabor@uvaterv.hu címen várjuk.

vonal

Pro Urbe Kft.

2017.09.22.

A Pro Urbe Kft. közlekedésmérnököt keres VISSIM/VISUM programok ismeretével, jelzőlámpa tervezési gyakorlattal. További információk az alábbi linken érhetőek el:

vonal

Dél-dunántúli Közlekedési Központ Zrt.

2017.08.29.

A Dél-dunántúli Közlekedési Központ Zrt. Tolna megyei munkavégzésre felsőfokú szakirányú végzettségű, közlekedésmérnök diplomával rendelkező munkatársat keres.

Betöltendő munkakör: személyszállítás-szervezési főmunkatárs

 A jelentkezővel szemben támasztott elvárások:

- szakirányú főiskolai, vagy egyetemi végzettség,

- Tolna megyei lakóhely (Szekszárd és környéke előnyt jelent),

- több éves autóbusz-közlekedés területén szerzett tapasztalat előnyt jelent,

- irodai számítógépes programok felhasználói szintű ismerete (Office),

- önálló, dinamikus munkavégzés.

 A jövőben ellátandó feladatok:

- utasszámlálások végrehajtásában való személyes közreműködés,

- a menetrenddel kapcsolatos bejelentések kivizsgálása, javaslat azintézkedésre,

- az utazási igények változásának felmérése,

- önkormányzati, társ szolgáltatói menetrendi egyeztetések előkészítése, egyeztetéseken való részvétel,

- a menetrend-módosítások előkészítése, kidolgozása,

- az internetes menetrendi adatbázis karbantartása, aktualizálása

- az autóbuszjáratok közúti és vasúti csatlakozásainak kezelése,

- a vonali menetdíjtáblázatok elkészítése, karbantartása,

- a közforgalmú autóbuszjáratok menetrendszerinti közlekedésének eseti ellenőrzése,

- telefonon és elektronikus úton történő utas-tájékoztatás,

- megállóhelyi indulási jegyzékének elkészítése, folyamatos karbantartása.

- fiatalos, lendületes csapat,

- Kollektív Szerződés szerinti javadalmazás,

- a próbaidőt követően regionális szabadjegy a Dél-dunántúli régióban közlekedő autóbuszjáratokra.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal a menetrend@ddkk.hu e-mail címre várjuk.

Közlekedési Tanszék Eseménynaptára

Munkaszüneti nap 2017. október 23.
Elektronikus ZH nap 2017. október 25.
Levelezős konzultációs hétvége 2017. október 27. - 2017. október 28.

Tantárgyi tematika kereső

Tantárgyi információk

Válassza ki a beiratkozás félévét!
Válassza ki a nyelvet!
Válassza ki a szakot!
Válassza ki a szakirányt!
Válassza ki a tantervet!